شرایط و قوانین

لطفاً قبل از دسترسی یا مطالعه هر صفحه‌ای از نورولوژی، شرایط و قوانین استفاده را با دقت مطالعه نمایید.
این شرایط و قوانین حاکم بر استفاده شما از وب‌سایت نورولوژی است؛ استفاده شما از این وب‌سایت به‌منزله موافقت کامل و بی‌قید وشرط این شرایط و قوانین محسوب می‌شود. در صورتی که با این شرایط و قوانین، و یا بخشی از آن مخالف هستید؛ نباید از این وب سایت استفاده کنید.
نورولوژی در هر زمانی اجازه اصلاح و بازبینی این شرایط و قوانین را دارد و بعد از انتشار در این صفحه، استفاده شما از نورولوژی برابر با پذیرش شرایط اصلاح شده است. با چک کردن مرتب این صفحه از شرایط جدید آگاه شوید.

حریم خصوصی
علاوه بر این شرایط و قوانین ، نورولوژی دارای یک سیاست حریم خصوصی است که در مورد چگونگی جمع‌آوری اطلاعات کاربران و نحوه استفاده از آن‌ها می باشد.

مالکیت معنوی
حق مالکیت و تمامی حقوق لوگو، علائم، آدرس اینترنتی(norology.com)، طراحی وب‌سایت و شبیه سازی تجربه کاربری برای نورولوژی محفوظ است و هرگونه کپی برداری مشمول پیگیری است.

مجوز و دسترسی به وب‌سایت
محتوای این وب‌سایت و هر قسمتی از آن بدون کسب اجازه، نباید تحت بازنشر، چاپ، تکثیر، کپی، فروش یا هر بهره‌برداری اقتصادی و تجاری قرار بگیرد. حق انتشار محتوا به صورت کامل و یا بخشی از آن در دیگر رسانه‌ها و اسناد چاپی یا دیجیتالی و استفاده از تکنیک‌های داده کاوی، استخراج داده ها و محتوا، و همچنین کادربندی با ضمیمه کردن لوگو یا هر اطلاعاتی شامل تصاویر، متن و صفحه‌بندی منوط به کسب مجوز از نورولوژی است.
حق استفاده از نام norology.com (نورولوژی نقطه آی آر) و لوگو نورولوژی بدون کسب اجازه وجود ندارد.
هنگامی که از وب‌سایت نورولوژی استفاده می‌کنید؛ موافق اجرای قانون کپی‌رایت هستید. چنانچه مجوزی از نورولوژی دریافت نکرده باشید؛ حق استفاده، بازتولید، پخش، ایجاد آثار مشتق شده، نمایش عمومی، انتشار، انتقال یا هر راهی برای سوءاستفاده از محتوا وب‌سایت را ندارید.

دسترسی محدود
دسترسی به قسمت‌های خاصی از وب‌سایت، محدودیت دارد. ایجاد محدودیت برای دسترسی به قسمت‌های ویژه یا در صورت صلاح‌دید به کل سایت از حقوق نورولوژی شمرده می‌شود. ممکن است؛ این سیاست را بدون اطلاع‌رسانی، تغییر دهیم و یا اصلاح کنیم.
اگر یک نام کاربری و رمزعبور در اختیار شما قرار داده شد که شما را قادر به دسترسی به قسمت‌های محدود شده یا دیگر محتوا و خدمات کرد؛ شما باید به ما اطمینان دهید که این نام کاربری و رمزعبور را کاملاً محرمانه نزد خود حفظ می‌کنید. تنها شما مسئول امنیت آن محسوب می‌شوید.
ممکن است؛ این نام کاربری و رمزعبور بدون هشدار و توضیح، غیرفعال شود.

سلب مسئولیت
برخی از مطالب، مگر مواردی که منبع آن ها نیز ذکر شده است، از اینترنت گرفته شده‌ و در مالکیت عموم قرار دارند. با این حال، هنوز هم یک خطا در مورد کپی‌رایت وجود دارد. شکست کپی‌رایت، امری غیرعمدی و غیرتجاری است؛ چنانچه در مورد مطلبی، خلاف این ثابت شود؛ بلافاصله حذف خواهد شد.
ارسال مطلب برای نورولوژی به منزله یک مجوز دائمی، فسخ نشدنی، کلی، قابل انتقال، بدون حق امتیاز و غیرانحصاری برای آن مطلب است که اجازه استفاده، پخش، چاپ و نشر مجدد، اصلاح، انطباق و نمایش عمومی آن‌ به نورولوژی داده می شود و تحت هیچ شرایطی نورولوژی در قبال این محتوا ارسالی پاسخگو نیست.

شرایط لینک دادن
نورولوژی یک مجوز غیرانحصاری، محدود و در صورت صلاحدید قابل فسخ به شما می‌دهد تا بتوانید از وب‌سایت‌های خود به ما لینک دهید؛ البته به شرطی که این وب‌سایت‌ها با ما در رقابت مالی نباشند؛ قبلاً مورد انتقاد نبوده و به نورولوژی آسیبی نرسانده باشند. آن‌ها تا زمانی می‌توانند به ما لینک بدهند که تمامی قوانین را رعایت کنند؛ سوءاستفاده و هتک حرمت نکنند؛ حریم خصوصی دیگران را زیر پا نگذارند و حقوق معنوی یا قانونی دیگران را از طرق مختلفی چون پست، انتشار، توزیع، اشاعه موارد نامناسب، بی‌حرمتی و موارد مشابه نقض نکنند.
ممکن است در نورولوژی لینک‌هایی به دیگر وب‌سایت‌ها یا منابع داده شود. از آنجایی که هیچ کنترلی بر روی این منابع خارجی نداریم؛ هیچ تعهدی هم در برابر دسترسی به آن‌ها نداریم، همچنین در قبال محتوا، تبلیغات، محصولات و دیگر مطالب آن‌ها نیز مسئول نمی‌باشیم. نورولوژی، به هیچ عنوان وظیفه‌ و مسئولیتی در مورد خسارت و ضررهای ناشی از برقراری ارتباط با این منابع و اعتماد به محتوا، محصولات و خدمات آن‌ها ندارد.

عدم ضمانت و تعهد
بازدیدکنندگان، کاربران و شرکت‌کنندگان باید بدانند که مسئولیت هرگونه اعتماد به مطالب، بر عهده خودشان است. محتوا موجود در بخش نظرات دیدگاه کاربران را نشان می‌دهد و ارتباطی به دیدگاه وب‌سایت نورولوژی ندارد.
نورولوژی هیچ‌گونه مسئولیت، ضمانت و تعهدی در قبال اطلاعات و مطالب منتشر شده و همچنین نسبت به این که وب‌سایت نورولوژی به‌طور مداوم در دسترس باشد و مطالب و اطلاعات روی وب‌سایت کامل، واقعی، دقیق و غیر گمراه‌کننده باشند ندارد.
هیچ چیز در این وب‌سایت به‌منزله مشاوره تلقی نمی‌شود و چنانچه در هر زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؛ باید به افراد متخصص در آن زمینه مراجعه نمایید.

نقض شرایط و قوانین
چنانچه به هر طریقی، این شرایط و قوانین را زیر پا بگذارید؛ آن گاه دسترسی شما به وب‌سایت تعلیق می‌شود؛ ورود شما به سایت ممنوع می‌گردد؛ دستگاه هایی که برای دسترسی به سایت از آی پی شما استفاده کنند؛ بلاک خواهند شد؛ از مرکز ارائه‌دهنده سرویس اینترنت شما، تقاضا می‌شود که راه دسترسی شما به وب‌سایت را مسدود کند و یا حتی ممکن است به‌طور رسمی از شما شکایت شود.

تغییرات
ممکن است؛ این شرایط و قوانین تحت بازبینی و اصلاح قرار بگیرند. قوانین اصلاح شده از زمان انتشار آن‌ها در وب‌سایت قابل اجرا هستند. بنابراین این صفحه را مرتباً چک نمایید تا با شرایط جدید آشنا باشید.

موافقت‌نامه کلی
این شرایط و قوانین به همراه صفحه سیاست حریم خصوصی، موافقت‌نامه کلی بین نورولوژی و شما در مورد نحوه استفاده شما از وب‌سایت نورولوژی به شمار می‌آید و جایگزین تمام توافق‌های قبلی است.

در صورتی که هرگونه سؤالی در مورد این شرایط و قوانین، عملکرد وب‌سایت و یا تمایل به ارتباط با نورولوژی را دارید؛ می توانید از بخش تماس با نورولوژی اقدام کنید.

دکمه بازگشت به بالا